خواستم برای اینکه هم به فامیل توصیه کنم که به روحانی رای بدن و هم اینکه یه نظرسنجی هر چند کوچیک انجام بدم زنگ زدم به فامیل!

زنگ زدم به داییم . میخواد به ولایتی رای بده. بعد یه ایده ای زد به ذهنم. گفتم زنگ میزنم و میگم که میخوایم نظرسنجی بکنیم و نظرتونو بگید. نتایج جالبی به دست اومد:

۱- مردم اعتماد نمیکنن! مثلن میگفتن که هنوز تصمیم نگرفتیم یا اینکه نمیگیم! همه بدون استثنا بار اول به سوال جواب ندادن! 

۲- از بین نفر(خانواده)ای که من زنگ زدم ۳نفر(خانواده) روحانی و ۲نفر(خانواده) رضایی و یه نفر ولایتی.(البته مطمئنن با این جامعه آماری غیر تصادفی و بی‌طرف نبودن من نمیشه به این نظرسنجی هیچ استنادی کرد!:)) )

۳- آی خندیدیم. آی خندیدیم. فکر کن به زور طرف رو متقاعد میکردم که ما به صورت تصادفی به شما زنگ زدیم و وابسته به هیچ ارگان دولتی نیستیم و ... .

/////

- امروز پیاده زیاد تو شهر گشتم. تو شهری مثه میاندوآب اقبال خوبی داشت روحانی. ولی از یه چیز میترسم! رای بیشتر روحانیون! روحانی نیست! و مثلن جلیلیه! و این افراد در جاهایی مثه روستاها نفوذ زیادی دارن. ولی متاسفانه در محاسبات ما فقط شهرهای بزرگ و جو اینترنت رو در نظر میگیریم و ممکنه از نتایج غافلگیر بشیم!

- ۳ تا اس‌ام‌اس بهم رسیده با این مضمون که : "۱-اصلح کسیه که آمریکا ازش میترسه! ۲-آمریکا گفته از فلانی میترسم!" خب واقعن استدلال خوبی نیست این! خب خیلی از مردم همین کشور هم شاید از این آقا بترسن!!!!

- من شناسناممو پیدا نکردم ! ولی در عوض کلی رای جمع کردم! :( :)

- اعصابم از انتخابات شورای شهر به هم خورد! ۹۶نفر برای شورای شهر!!!